2012 yılında kurulan Burcu Etiket, baskı, matbaa ve etiket hizmeti vermektedir. Gelişen teknolojiyle birlikte yıllar geçtikçe hizmet yelpazesini daha da geliştiren firmamız, hazırladığı özel teknik, tasarım ve dünya trendlerine eşlik eden koleksiyonları ile müşterilerine doğru zamanda, doğru ürünle ve uygun bir maliyetle istenilen hizmeti ulaştırmaktadır.
Temel ilkesi müşterilerine kaliteli ve global hizmet sunmak olan Burcu Etiket, yurt içinde ve yurt dışında birçok markayla çalışmaktadır.
Kalitenin estetikle buluştuğu tekstil dünyasında en son teknolojiyle hizmet veren firmamız, kalite felsefesine uygun olarak firma vizyonuna, amaçlarına, hedeflerine, ilke ve politikalarına uygun hareket etmektedir.
Eğitimli, anlayışlı, güler yüzlü, genç, dinamik ve işinin hakkını vermeyi amaç edinmiş, müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ekibimiz, tüm iş ortaklarına istekleri ve hayal ettikleri ürünü sunmaktadır.
Her zaman daha iyi olmayı hedefleyen yapımızla sektörde aranan ve güvenilen bir çözüm partneri olma motivasyonuyla, yolumuza daha da büyüyerek, başarıyla devam etmekteyiz.

Open Chat
📃 How Can I Help You?
Hello 👋 How can i help you?
Powered by